Dźwiękiem/muzyką zajmuję się od kiedy byłem nastolatkiem. W podstawówce zacząłem grać na gitarze, a pod koniec, z moim przyjacielem, założyliśmy duet, który na początku szkoły średniej stał się czteroosobowym zespołem. Nazywaliśmy się Psychomachia i graliśmy coś co było trochę rockiem progresywnym, a trochę alternatywą... generalnie mieszanką różnych stylów, bo każdy z nas słuchał czego innego. Niestety wraz z końcem szkoły średniej nasz zespół się rozpadł. Przez chwilę grałem w jednym składzie, przez chwilę w innym... Długo to nie trwało, ale w międzyczasie zacząłem wykorzystywać komputer do celów muzyki. Gitara odeszła w kąt, ale poznałem co to trakery i sekwensery i rozpocząłem komponować na komputerze, a potem nawet nagrywać swoją gitarę (i flet ;)) i tak zaczęło się moje zamiłowanie do nagrywania i obróbki dźwięku.

W roku 2018 mój znajomy, prezes wydawnictwa "Złote Myśli", poszukiwał osoby do obróbki swoich podcastów i umieścił ogłoszenie na swoim profilu na Facebooku. Zauważyłem je i zagadnąłem do niego, i rozpoczęliśmy współpracę - zająłem się obróbką jego podcastów. Szybko mi się to spodobało. Okazało się, że robię to sprawnie jak mało co i tak małymi kroczkami zacząłem zdobywać wiedzę w tej dziedzinie i gromadzić sprzęt.

W pewnym momencie wskrzesiliśmy z moim przyjacielem nasz zespół sprzed lat - Psychomachię. Porobiliśmy pułapki basowe, wytłumiliśmy ściany naszej sali i zaczęliśmy grać. Zainwestowałem w mikser z interfejsem audio i zestaw mikrofonów pod perkusję i rozpoczęło się nagrywanie prób (na tzw. setę). Nagłaśnianie i nagrywanie prób sprawiało mi dużą frajdę. Był to, po obróbce podcastów, kolejny etap mojego rozwoju w realizacji dźwięku. Skoro czerpałem z tego satysfakcję i poszerzyłem spektrum zainteresowań, to postanowiłem zająć się nagrywaniem i obróbką dźwięku zawodowo i dlatego tu jestem - żeby pomóc ludziom poprawić swoje nagrania i sprawić, że staną się czystsze, wyraźniejsze - po prostu "zjadliwe" i miłe dla ucha :).